چرا خرید ویلا فقط در شمال؟

چرا خرید ویلا فقط در شمال؟

سالیان نه چندان دور شاید کمتر از ده سال پیش هموطنان عزیز علت خرید ویلا در شمال را در سر سبز بودن ، دارای آب و هوای بسیار عالی ، وجود جنگل و وجود دریا میدانستند. که واقعا هم همینطور بود، نه چیزی دیگر، ولی الان و در این زمان که دنیا مثل قبل نیست، شرایط زندگی خیلی تغییر پیدا کرده، نوع زندگی مردم دگرگون شده ، خواسته مردم هم از زندگی فرق کرده ، پس حتما شاید دلایل خرید ویلا در شمال هم تنها دلایل بالا نمی تواند باشد.

تجربه و سابقه بیش از دو دهه املاک کیان و با توجه به اینکه عموما از مشتریان خرید ویلا می پرسیم که  چرا ویلا میخرید ، و آن هم چرا در شمال ، بعضی از مشتریان عزیز به یکی دو نکته خیلی جالب و معقول اشاره می نمایند که ما هم ضروری دیدیم آن را به سمع و نظر عزیزان بازدید کننده از سایت املاک کیان برسانیم.

بر هیچکس پوشیده نیست که قسمتی از دنیا که ما در آن زندگی میکنیم همیشه در حال درگیری  و جنگ، تهدید و نگرانی میباشددر داخل کشور عزیز خودمان ایران بی اغراق تنها نقطه ایی از  کشور که مرز مشترک با هیچ دشمن و یا حتی کشور دوستی که با دشمنان ما دوستی نزدیکی داشته باشد ندارد، شمال کشور می باشد ، اگر زمانی خدای ناکرده در مقطعی ما وارد جنگ و درگیری با کشوری یا دولتی گردیم فقط شمال کشور است که از هر گونه تهدید بدور می باشد. حتی در شمال کشور ما کارخانجات یا اماکن صنعتی یا نظامی خاصی نداریم که به واسطه آن مورد تهدید قرار بگیریم ، پس این خود می تواند انگیزه ای قوی جهت خرید ویلا ان هم فقط در شمال باشد .

علاوه بر این مسائل ، دسترسی راحت و نزدیک مخصوصا هموطنان عزیز تهرانی که حتی در تعطیلات کوتاه مدت نیز می توانند از ویلا استفاده نمایند .

دلیل مهم دیگر در خرید ویلا آن هم در شمال، فراوانی آب در شمال می باشد که کارشناسان نظرشان بر این است، که در شمال ما حداقل تا 120 سال آینده مشکل آب شرب نخواهیم داشت . در صورتی که همین کارشناسان اعلام داشتند که اگر وضع آب و هوا به همین شکل باشد و خشک سالی ادامه یابد تا 15 سال دیگر شاید 11  استان کشور آب شرب کافی و مناسب جهت مصرف عزیزان آن استانها نداشته و شاید باید آن استانها از سکنه تخلیه گردد.  پس چه بهتر که جایگاهی امن و عالی همین الان تا دیر نشده و فرصت هست و قیمت ها مناسب توان خرید عزیزان هموطن است در نظر گرفته و اقدام به خرید یک ویلا حتی کوچک در شمال کشور نماییم .

دلایل کوچک و بزرگ زیادی نیز مثل چهار فصل بودن یعنی  استفاده از تمام فصول از ویلا در شمال ، عدم وجود ترافیک حتی در تعطیلات و …. می باشد . که نوشتن آنها شاید از حوصله خواندن عزیزان خارج باشد .

به امید دیدار عزیزان هموطنان در شمال کشور آن هم در املاک کیان جهت خرید ویلا در شمال همیشه منتظر و در خدمت شما خواهیم بود .

پاسخی بگذارید