خانه باغ شمال با املاك كيان

فهرست مطالب

اجاره و خريد و فروش خانه باغ با املاك كيان

خانه باغ يكي از بهترين گزينه هاي مسافران براي اقامت در شهرهاي شمالي به هنگام تعطيلات نوروزي و تابستاني است. اكثر خانه روستايي در شمال يك خوابه يا دو خوابه بوده و مسافران مي توانند از بهترين امكانات ملك استفاده كنند.

مسافران بايد براساس انتظارات خود خانه مورد نظر خود را انتخاب كنند. امكانات خانه باغ مي تواند در مبلغ اجاره يا خريد و فروش آن تاثيرگذار باشد. سن بناي خانه نيز يك عامل مهم و تاثيرگذاري است كه مي تواند در بالا يا پايين بودن مبلغ خانه موثر است.

سن درختان كاشته شده در خانه خود يك عامل مهم و تاثيرگذاري است كه نبايد ناديده انگاشته شود. چشم انداز عالي خانه باعث شده كه بسياري از مسافران نسبت به خانه تمايل بيشتري داشته باشند.

 

خانه باغ

امكانات خانه باغ روستايي در ميزان قيمت اجاره يا خريد و فروش آن عامل تاثيرگذاري است كه مالك و مسافر به آن توجه مي كنند. اكثر خانه ها با نماي چوبي به چشم مي خورند كه اين نوع نما باعث خواهد شد تا زيبا و رويايي به نظر برسد.

حتما خانه مورد نظر خود را با سند خريداري كنيد و توجه كنيد كه به امكانات شهري مانند تلفن، گاز، برق، آب و اينترنت مجهز شده باشد.اكثر خانه ها در مساحت هاي بزرگي است كه باعث مي شود تا مالكان بتوانند امكانات بيشتري را در خانه قرار دهند و در نهايت رفاه و آسايش مسافران را تامين كنند.

امكانات خانه باغ روستايي در ميزان قيمت اجاره يا خريد و فروش آن عامل تاثيرگذاري است

 

خريد خانه با متخصصين مجرب املاك كيان

خانه باغ

در شهرهاي مختلفي در شمال مي توانيد خانه مورد علاقه خود را اجاره يا خريداري كنيد. در استان مازندران و در هر دو بخش غربي و شرقي آن خانه هاي زيبا  و دلنوازي وجود دارد.

در شرق مازندران خانه هاي عالي براي اجاره وجود دارد كه بسياري از مسافراني كه به دنبال زندگي در شمال نيستند در اين منطقه ، خانه عالي و خانه باغ روستايي را اجاره مي كنند.

غرب مازندران بهترين نقطه براي احداث است كه و به دليل نزديكي به تهران، روزانه مسافران زيادي به اين منطقه وارد مي شوند. ويلاها روستايي زيبايي در حد فاصل چمستان، نوشهر، متل قو، نمك آبرود و رامسر وجود دارد كه باعث شده تا مسافران زيادي در ايام تعطيلات و ساير روزها به اين منطقه وارد شوند.

حد فاصل آمل، چمستان و نور و خانه باغ

در اين منطقه بهترين خانه باغ ها قرار دارند و بسياري از خانه ها با تنوع قيمتي احداث شده اند و به همين دليل مسافران در انتخاب ويلاها ، آزادي بيشتري دارند و مي توانند هر خانه دلخواه خود را با هر قيمت مورد علاقه خود انتخاب كنند.

ويلاها و خانه باغ روستايي زيبايي در حد فاصل چمستان، نوشهر، متل قو، نمك آبرود و رامسر وجود دارد

منطقه نوشهر، نمك آبرود و متل قو 

بسياري از پايتخت نشينان تهران كه از دود و ترافيك پايتخت فراري هستند به اين منطقه پناه مي آورند و بدين جهت به مركز پايتخت نشينان تبديل شده است. نزديكي به تله كابين براي خانه خود امتياز بزرگي محسوب مي شود.

 

خانه باغ

رامسر و خانه باغ    

رامسر نه تنها عروس شمال بلكه عروس ايران است و نزديكي به كوه و جنگل باعث شده كه مسافران بتوانند در اين شهر انواع ويلاهاي جنگلي و خانه هاي زيبايي را پيدا كنند.

منطقه بندر انزلي، بهترين شرايط براي خريد انواع و اقسام ويلاها و خانه باغ ها و خانه باغ روستايي دارد

گيلان و خانه باغ

استان گيلان نسبت به مازندران تنوع ويلا كمتري دارد و مسافران، در انتخاب خانه باغ، گزينه هاي انتخابي كمتري دارند. اكثر خانه ها در اين استان در دو شهر زيبا كنار و بندر انزلي مستقر هستند. استان گيلان نسبت به مازندران تردد و ترافيك كمتري دارد و بخاطر منطقه آزاد بودن منطقه بندر انزلي، بهترين شرايط براي خريد انواع و اقسام ويلاها  روستايي دارد. تمامي ويلاها ، امنيت بالايي دارند.

خانه باغ در بندر انزلي

نزديكي به دريا و بازار بندر انزلي موجب شده كه قيمت خانه در اين منطقه از يك ميليارد بالاتر باشد.

تنوع خانه باغ در زيبا كنار

حد فاصل بين كياشهر و سه راه حسن رود، منطقه اي است كه خانه هاي زيبايي در آن احداث شده است. اين منطقه يكي از بكرترين و خوش و آب و هواترين مناطق جهت احداث خانه و ساير ويلاهاي ساحلي و جنگلي و روستايي است.

در استان گلستان هم مي توان ويلا و خانه باغ هايي را خريداري و اجاره كرد

 

خانه باغ

خريد خانه باغ در استان گلستان

شايد تعجب كرده باشيد كه در استان گلستان هم مي توان ويلا را خريداري و اجاره كرد. جنگل هاي بكر و ديدني باعث شده تا بهترين و با كيفيت ترين ويلاها در اين استان به چشم بخورند. شما مي توانيد در استان گلستان بهترين و بكرترين خانه ها و ويلاهاي ساحلي را مشاهده كنيد كه هر روزه بر تعداد آن ها افزوده مي شود.

خانه باغ در گرگان

شهر گرگان يكي از قديمي ترين شهرهاي ايران است كه در اين شهر مي توانيد بهترين خانه ها و ويلاها را جهت اجاره و خريد و فروش پيدا كنيد.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید