نکات خرید ویلا لاکچری شمال؟

فهرست مطالب

خرید ویلا لاکچری شمال با همكاري و راهنمايي مشاورين املاك كيان

خرید ویلا لاکچری شمال يكي از بزرگ ترين و بهترين شرايط افرادي است كه دوست دارند تا براي خود و خانواده خود، بيشترين رفاه را فراهم كنند. شما با بودجه كلاني كه داريد و سپردن كار به مشاورين املاك كيان مي توانيد يك ويلاي لاكچري را خريداري كنيد. در ويلاهاي لاكچري مي توان، سونا، جكوزي و استخر و زمين بازي را مشاهده كرد كه جزء ويژگي هاي اصلي اين ويلاها محسوب مي شود و همين ويژگي ها باعث شده كه بسياري از افراد همواره به دنبال خريد خرید ویلا لاکچری شمال باشند.

آينه هاي بزرگ و خرید ویلا لاکچری شمال

خرید ویلا لاکچری شمال

شايد به سختي باور كنيد كه آينه هاي بزرگي كه در هر اتاقي نصب مي كنيد، اتاق هاي شما را زيبا نشان خواهند داد. اين يكي از مهم ترين نكات به هنگام خرید ویلا لاکچری شمال است.

كاغذ ديواري لوكس و شيك و خرید ویلا لاکچری شمال

كاغذ ديواري شيك و لوكس مهم ترين ويژگي ويلاي لوكس و شيك است كه به هنگام خرید ویلا لاکچری شمال بايد بدان توجه كنيد. شما مي توانيد يك يا دو ديوار مهم ويلاي خودتان را با كاغذ ديواري بپوشانيد. بدين ترتيب هزينه كاغذ يك يا دو ديوار نسبت به كل ديوارها براي شما كمتر خواهد بود و همين كه باعث زيبايي و لاكچري به نظر رسيدن ويلا خواهد شد.

اكثر ويلاهاي لاكچري چند طبقه بوده و امكانات رفاهي فوق العاده اي دارند، به هنگام خرید ویلا لاکچری شمال به اين نكته توجه كنيد

كوسن هايي با پارچه هاي گران قيمت و  خرید ویلا لاکچری شمال

اگر بتوانيد كل مبلمان به همراه با كوسن هاي موجود روي آن را با پارچه هاي لوكسي كاور كنيد، بدين ترتيب فضاي داخلي ويلاي شما، لوكس و شيك به نظر خواهد رسيد. بسياري از مالكان با انجام اين كار سعي مي كنند كه ويلاي خود را زيبا و رويايي جلوه دهند.

حوله هاي لوكس و خرید ویلا لاکچری شمال

حوله هاي بزرگ و لوكس اولين مشخصه هتل هاي 5 ستاره بين المللي است. حوله هاي رنگارنگ و بزرگ ويلاي شما را زيبا و لوكس نشان خواهند داد. حتما به اين نكته توجه كنيد تا ويلاي بسيار زيبايي داشته باشيد.

خرید ویلا لاکچری شمال دوبلكس و تريپلكس

اكثر ويلاهاي لاكچري چند طبقه بوده و امكانات رفاهي فوق العاده اي دارند. آشپزخانه هاي ويلاهاي لوكس شيك و بزرگ است. سرويس بهداشتي و حمام نيز لوكس و شيك بوده و آينه هاي بزرگي در سرويس هاي بهداشتي نصب مي شود. دستگاه هاي سرمايشي و گرمايشي و زمين بازي از ديگر امكانات رفاهي ويلاهاي لاكچري است كه مي توان آن ها را برشمرد. مساحت ويلاهاي لاكچري بزرگ و وسيع است و به دليل اين چنين مساحتي مي توان در آن ها خيلي از امكانات را جهت رفاه ساكنين قرار داد كه در نهايت باعث زيبا به نظر آمدن ويلا هم خواهد شد.

حتي پاركينگ اين نوع ويلاها ظرفيت توقف چندين ماشين لوكس را دارد و حتي ماشين ها، داخل پاركينگ شده و كركره برقي پاركينگ نيز به پايين كشيده مي شود. خرید ویلا لاکچری شمال هميشه هيجان انگيز بوده و شما مي توانيد آن را با كمك مشاورين املاك كيان به خاطره به ياد ماندني تبديل كنيد.

اكثر ويلاهاي لاكچري حداقل تريپلكس بوده و تخت خواب هاي دونفره يا يك نفره اي در اتاق خواب قرار دارد. حتي در برخي ويلاهاي لوكس مي توان زمين ورزش بسكتبال و واليبال، باريكيو، رقص نور و استخر سرپوشيده و سونا و جكوزي را مشاهده كرد و مشخص مي شود كه ساكنين ويلا از رفاه بالاتري برخوردارند.

خرید ویلا لاکچری شمال

استخر مشخصه ويلاي لاكچري بوده و به هنگام خرید ویلا لاکچری شمال هرگز اين نكته را فراموش نكنيد

درياچه، قايق و جت اسكي و  خرید ویلا لاکچری شمال

آشپزخانه اين نوع ويلاها نيز بزرگ و شيك بوده و سرآشپز نيز براي ساكنان و مهمانان مي تواند با امكانات موجود در آشپزخانه، غذاهاي بسيار لذيذي را پخت كند. ويلاهاي لاكچري طبق اصول مهندسي عمران و معماري ساخته مي شوند و اصلا فضاي مرده اي در آن ها ديده نمي شود.

از بهترين متريال ها براي ساخت ويلا استفاده مي شود. دستگاه هاي صوتي و تصويري در اندازه بزرگ و در جاي خود قرار داده مي شود. سالن پذيرايي اين نوع ويلاها نيز شيك و بزرگ است و شما مي توانيد مهمانان خيلي زيادي را به ويلاي خود دعوت كنيد.

دسترسي به درياچه و استفاده از قايق هاي تفريحي و جت اسكي از ديگر امكانات رفاهي ديگري است كه مي توان در ويلاهاي لاكچري مشاهده كرد. خرید ویلا لاکچری شمال ايران مي تواند به بهترين تجربه شما تبديل شود.

استخرهاي شيشه اي بوده و افراد زيادي مي توانند از آن استفاده كنند. پنجره هاي ويلا در برخي مواقع بزرگ انتخاب مي شود كه ويوي بسيار عالي را ايجاد مي كند. حتي در پشت بام خانه، استخري نيز طراحي و ايجاد شده كه استخر پشت بام، زيبايي خانه را دوچندان مي كند. خرید ویلا لاکچری شمال ايران را با املاك كيان تجربه كنيد.

خرید ویلا لاکچری شمال

فضاي بزرگ و متريال با كيفيت مشخصه ويلاهاي لاكچري است، به هنگام خرید ویلا لاکچری شمال به طوريقين توجه شما را به خود جلب خواهد كرد

طراحي داخلي وخارجي و خرید ویلا لاکچری شمال

طراحي داخلي وخارجي ويلاهاي لاكچري بسيار شيك و مجلل بوده و شما از تماشاي نماي داخلي و خارجي آن لذت خواهيد برد. از ديگر امكانات رفاهي ويلاهاي لاكچري مي توان به ميز بولينگ و ميز بيليارد نيز اشاره كرد كه ساكنان ويلا مي توانند با اين ورزش ها، اوقات فراغت خود را پر كنند.

ساعت هاي ديواري كه به ديوار ويلاهاي لاكچري نصب مي شود بزرگ و شيك بوده و شما مي توانيد به سرعت زمان را تشخيص دهيد. محيط زيست و طبيعت در ويلاهاي لاكچري رعايت مي شود و نگهباني طي ساعاتي در روز به درختان و گياهان، سركشي كرده و شادابي آن ها را تامين مي كند.

 

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید