مهم ترين نكات خرید ویلا شهرکی در شمال

فهرست مطالب

خرید آسان و راحت ویلا شهرکی

خرید ویلا شهرکی يكي از بهترين گزينه هاي خريداران ويلا در استان هاي شمالي كشور است. ويلا شهركي در داخل شهرك ساخته شده و امنيت بسيار زيادي دارد. حتي در نبود نگهباني بازهم امنيت براي ساكنان ويلا برقرار خواهد بود. خرید ویلا شهرکی شمال را با مشاورين املاك كيان تجربه كنيد.

خرید ویلا شهرکی مي تواند نسبت به ويلا مستقل به سرعت صورت گيرد و حتي نسبت به ويلاي مستقل ارزان هم است و خريداران مي توانند با خيال راحت نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام كنند.

خرید ویلا شهرکی

خرید ویلا شهرکی مي تواند نسبت به ويلا مستقل به سرعت صورت گيرد

مهم ترين نكات به هنگام خرید ویلا شهرکی

  • به هنگام خرید ویلا شهرکی توجه كنيد كه اين نوع ويلاها به منابع بسياري دسترسي دارند. ولي باز هم توجه كنيد قبل از خرید ویلا شهرکی با همسايگان خود صحبت كرده و كليه منابع و دسترسي ها را بسنجيد.
  • خرید ویلا شهرکی را در مناطق روستايي نشين انجام دهيد كه از رشد شهري متاثر نمي شوند ولي بازهم دسترسي به منابع هرگز فراموش نشود.
  • به هنگام خرید ویلا شهرکی به امنيت و حراست توجه داشته باشيد. اين نوع ويلاها بهترين حراست و نگهباني را دارند.
  • هرگز در خرید ویلا شهرکی به فكر خريد ارزان قيمت نباشيد. بسياري از ويلاهاي شهركي ارزان قيمت، با مصالح با كيفيتي ساخته نشده اند.
  • به هنگام خرید ویلا شهرکی شمال حتما دقت كنيد كه با اصول معماري و با بهترين چشم انداز طراحي شده باشد. چشم انداز عالي و يك طراحي عالي باعث خواهد شد تا بهترين خرید ویلا شهرکی شمال را تجربه كنيد.
  • به هنگام خرید ویلا شهرکی حتما مبلغ پرداختي خود را به نگهباني شهرك مشخص كنيد. امروزه بسياري از ساكنان شهرك هاي ويلايي، حقوق خود را از ساكنان ويلاهاي شهركي دريافت مي كنند.
  • امروزه بسياري از ويلاهاي شهركي يا رو به دريا، يا جنگل يا شهر ساخته مي شوند. شما بايد با توجه به نوع چشم انداز و نوع مصالح نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام كنيد. امروزه بسياري از ويلاهاي ساحلي هم به دريا و هم به جنگل چشم انداز داشته و از بالاترين امكانات رفاهي برخوردارند.
  • حتما كليه امكانات رفاهي ويلاهاي شهركي را بررسي كنيد تا به هنگام سكونت رفاه شما تامين شده باشد.
  • با توجه به امكانات موجود در شهرك هاي ساحلي نسبت به خرید ویلا شهرکی در شهرك هاي ساحلي اقدام كنيد.
  • حتما به هنگام خرید ویلا شهرکی با شركت هاي معتبر مانند املاك كيان اقدام كنيد تا همه موارد حقوقي معامله انجام شود.

بسياري از ويلاهاي شهركي در شهرهاي شمالي كشور با متراژ  و امكانات متفاوتي وجود دارند. خريداران محترم بايد متناسب با بودجه و شرايط دلخواه خود نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام كنند. امروزه بسياري از ويلاهاي شهركي، مبله بوده و خريداران مي توانند با خيال راحت نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام كنند.

خرید ویلا شهرکی

خرید ویلا شهرکی را در مناطق روستايي نشين انجام دهيد كه از رشد شهري متاثر نمي شوند

 

با گذشت زمان ، کلانشهرها و شهرهای بزرگ ایران بزرگتر شدند. جمعیت افزایش یافت و بحرانهای توسعه شهری افزایش یافت. مردم مناطق مرزی شرقی ، غربی و جنوبی به دور از مزارع به شهرهای بزرگ گریختند. براساس سرشماری نفوس سال 2011 ، ایران 75 میلیون نفر جمعیت دارد که چهار برابر افزایش از سال 1956  است و به تدريج به ويلاهاي شهركي روي آوردند. جمعیت شهری از 31.4٪ در حدود 19 میلیارد به 71.4٪ از کل 75 میلیارد در سال 2011 افزایش یافته است. این به معنای افزایش بزرگ در جمعیت شهری است.

عدم موفقیت برنامه های کلان ، جنگ و درگیری های اجتماعی به معیشت کشاورزی مردم روستا آسیب رسانده و آنها به شهرهای بزرگتر هجوم آورده اند. در عین حال ، شهرها از زیرساخت ها و فضاهای شهری کافی برای استقبال از ورود افراد برخوردار نیستند. چانسی و اولمان معتقد بودند که یک شهر محل روابط متقابل انسانها و شهر است. شهرها کانون هستند ولي با تدريج با روي آوردن مردم به محل هاي خلوت ويلاهاي شهركي شكل گرفتند و خرید ویلا شهرکی به تدريج براي مردم مهم شد.

 

ویلای شهرکی از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به همين دليل از خرید ویلا شهرکی پشيمان نخواهيد شد

به عنوان یک ایده کلی ، فیستولا معتقد است که یک شهر باید مکانی مناسب برای کارکردهای فکری و مادی و روابط ساکنین خود باشد  ، اما مناطق شهری فعلی در ایران به شکلی مانند شهرهاي قبلي نيست.

مناطق شهری در ایران از مشکلات زیادی رنج می برند که منابع طبیعی را آسیب دیده است. تراکم بالای مردم ، کمبود منابع آب ، خاک تخریب شده ، نبود سطوح پوشش گیاهی و نیاز به زیرساخت های شهری باعث شده شهرهای ناپایدار با مشکلات حاد روبرو شوند. به همین دلیل است که نیاز به روشهای جدید برنامه ریزی و طراحی پدید آمده و برنامه ریزان شهری در ایران این نیاز را تشخیص می دهند.

خرید ویلا شهرکی

ساخت ویلا به صورت شهرکی و مجتمع در کنار هم نیاز به رعایت برخی نکات استاندارد دارد و بنابراين خريد شهركي از هر جهت مطمئن خواهد بود

از پنج دهه ، تصمیم گیرندگان تصمیم داشتند مازاد آن را قرار دهند. ساکنان شهرهای جدید در حالی که پروژه های توسعه در شهرهای بزرگ پرجمعیت پرهزینه و مشکل ساز بودند ، شهرهای جدید یک راه حل بهینه برای اسکان مردم در جوامع شهری جدید بودند.

وزارت مسکن و شهرسازی ایران این تصمیم را به شرح زیر اعلام کرد: ایران بیش از 20 شهر جدید را برنامه ریزی کرد. شهرهای جدید توسعه یافته اند یا در حال ساخت هستند ، عمدتاً در حوالی کلانشهرهای اصلی ایران مانند تهران ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، زاهدان و مشهد.

منبع

https://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:715577/FULLTEXT01.pdf

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید