خريد ویلا شمال تا 150 میلیون

فهرست مطالب

خريد لذت بخش ویلا شمال تا 150 میلیون با مشاورين املاك كيان

ویلا شمال تا 150 میلیون در برخي شهرهاي توريستي استان هاي شمالي ايران جريان دارد و بسياري از  ویلا شمال تا 150 میلیون تومان توسط اقشار مرفه خريداري مي شود. ویلا شمال تا 150 میلیون داراي بهترين امكانات رفاهي هستند كه اكثر مردم به آن ها توجه دارند.

ویلا شمال تا 150 میلیون تومان اكثر در داخل شهرك هاي قرار دارد و نگهباني 24 ساعته از ويلاها مراقبت مي كند. اين نوع ويلاها به بهترين امكانات دسترسي دارند. ویلا شمال تا 150 میلیون بيش از 200متر مربع مساحت دارند. حياط دار بوده و بهترين ويوي را به دريا يا جنگل دارند. ویلا شمال تا 150 میلیون كمترين فاصله را نسبت به دريا و جنگل داشته و مسافران و خريداران مي توانند از مناظر طبيعي لذت ببرند.

ویلا شمال تا 150 میلیون

مي توانيد پس از استراحت در ویلا شمال تا 150 میلیون، روز بعد را به جنگل برويد

تعطيلات نوروزي و ویلا شمال تا 150 میلیون

نوروز ، جشنواره بهار ایران که آغازگر سال جدید نيز است ، ایرانيان را به وجد مي آورد. اواسط ماه مارس است و به مدت دو هفته دوستان و خانواده ها برای جشن گرفتن گرد هم می آیند. مردم تهران براي سپري كردن تعطيلات به شهرهاي شمالي كشور هجوم مي آورند. بسياري با ماشين هاي شخصي و بقيه با وسايل نقليه ديگر راهي سفر مي شوند. نوروز و تابستان بهترين وقت براي لذت بردن از تعطيلات است و ویلا شمال تا 150 میلیون در اين اوقات با بهترين قيمت ها، اجاره داده مي شود.

اكثر ویلا شمال تا 150 میلیون، ساحل خصوصي دارند كه اجاره اين نوع ويلاها بسيار بالا است و برحسب تعداد روز مشخص مي شود. شهر رامسر که شناخته شده ترين شهر شمالي است كه بخاطر ویلا شمال تا 150 میلیون معروف بوده و شما مي توانيد علاوه بر لذت بردن از ساحل، از جنگل هاي زيباي اين شهر هم لذت ببريد. ماهيگيري و تفريحات دريايي در اين شهر رواج دارد. با قايق هاي پارويي و موتوري مي توانيد از امواج دريا لذت ببريد.

 

 

ویلا شمال تا 150 میلیون و شهر بابلسر

در شهر بابلسر مي توانيد ویلا شمال تا 150 میلیون ملاحظه كنيد. در اين شهر انواع و اقسام بازارها وجود دارد. در اين شهر مي توانيد پس از استراحت در ویلا شمال تا 150 میلیون، روز بعد را به جنگل برويد و خوش بگذرانيد. اكثر ویلا شمال تا 150 میلیون درخت كاري شده و حياط بسيار عالي دارند. حتي برخي ویلا شمال تا 150 میلیون، سونا، جكوزي داشته و بهترين امكانات رفاهي و اقامتي را دارند.

ویلا شمال تا 150 میلیون

ویلا شمال تا 150 میلیون بيش از 200متر مربع مساحت دارند

بهترين فصل هاي استفاده از ویلا شمال تا 150 میلیون

فصل هاي بهار و تابستان و اوايل پاييز، بهترين وقت براي سپري كردن تعطيلات در شهرهاي شمالي كشور است.  واسط بهار و تابستان بهترین زمان برای بازدید از شهرهاي شمالي است. در اين زمان، طبیعت بی نظیر و پر از گل های شکوفه است. اوایل پاییز نیز یک فصل عالی برای بازدید از منطقه است. به دلیل هوای سرد آن ، در طول زمستان تعداد کمی از ساکنان دائم در این روستا وجود دارد.

ویلا شمال تا 150 میلیون با متراژهاي بالا و با بيشترين امكانات در اكثر شهرهاي شمالي وجود دارد و اكثر ویلا شمال تا 150 میلیون مبله بوده و سند تك برگ را دارا بوده و بهترين امكانات رفاهي و اقامتي را دارا هستند.

برای رسیدن به سوباتان می توانید چندین مسیر را طی کنید که دو مورد از آنها مشهورتر است. اولین مورد از طریق تالش است. سوباتان در 17 کیلومتری دریاچه نئور واقع شده است و با پیاده روی می توان به آن روستا رسید. مناظر زیبای سوباتان و مناظر دیدنی در راه رسیدن به مکان ، اصلی ترین جاذبه های گردشگری برای افرادی است که به این منطقه سر می زنند.

طبيعت گردي و ویلا شمال تا 150 میلیون

پیاده روی در مراتع سبز ، تنفس هوای تازه و لذت بردن از آب در فصل بهار از مهمترین نکات برجسته و جاذبه های تفریحی سوباتان است. سوباتان همچنین دارای ظرافتهایی است که توسط افراد قبیله پخته می شود. چشمه بتمن بلاغ ، غار گنجخانه ، بهار سالسال ، آبشار ورزان و میدان چرای اسب نیز از جمله مناطق دیدنی منطقه هستند. یکی از نکات جالب این است که مردم محلی برای جمع آوری زباله با مسافران همکاری می کنند.

ویلا شمال تا 150 میلیون

ویلا شمال تا 150 میلیون با متراژهاي بالا و با بيشترين امكانات در اكثر شهرهاي شمالي وجود دارد

تالش یک منطقه کوهستانی شگفت انگیز است و طبیعت بکر و دست نخورده اش مکانی جذاب برای کسانی که عاشق طبیعت هستند. در 140 کیلومتری شمال غربی رشت ، در ساحل جنوب غربی دریای خزر واقع شده است. تالش مساحت 2،373 کیلومتر مربع را در بردارد.

اكثر ویلا شمال تا 150 میلیون حياط هاي بزرگي داشته و تمام مبله بوده و اين نوعي برتري اين نوع ويلاها نسبت به سايرين بوده و به همين دليل است كه اين نوع ويلاها، مشتريان بسياري دارد. شما به كمك مشاورين املاك كيان مي توانيد بهترين ویلا شمال تا 150 میلیون را خريداري كرده و از آن لذت ببريد.

در جاده دو هزار هم  ویلا شمال تا 150 میلیون به فراواني وجود دارد و شما مي توانيد به راحتي با استفاده از تجربيات و تخصص مشاورين املاك كيان، ويلاي مورد نظر خود را انتخاب كرده و خريداري كنيد. در ساير شهرها نيز مانند محمود آباد نيز ویلا شمال تا 150 میلیون وجود دارد و مالكان نسبت به فروش اين  نوع ويلاها بسيار تمايل دارند.

منابع خارجي

  1. https://suitcasemag.com/travel/explore/caspian-sea-iran/
  2. https://www.tasnimnews.com/en/news/2019/06/14/2030382/subatan-in-north-of-iran-a-gift-of-nature

اشتراک گذاری:

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اکنون تماس بگیرید